O nas

Firma PROSEKTOR – wyłączny dystrybutor produktów firmy Dodge w Polsce powstała po to, by szerzyć wiedzę na temat balsamacji oraz rozpowszechniać najlepsze produkty dla prosektoriów.

Dodge to rodzinna firma, której tradycja sięga 1893 roku. Nieprzerwanie od czterech pokoleń pracuje nad profesjonalnymi produktami do balsamacji, które były pierwszymi na światowym rynku produktami bez formaldehydu. Firma okazała się pionierem w dziedzinie balsamacji wprowadzając na rynek również pierwszą maszynę do balsamacji z automatyczną kontrolą ciśnienia oraz pierwszy aspirator bezwodny.

Amerykańska firma ma aktualnie przedstawicielstwa w Europie i Australii oraz 18 oficjalnych dystrybutorów na całym świecie – do tego grona zalicza się firma Prosektor.

Lata praktyki i tradycji oraz zaufanie światowych odbiorców dla tej marki są potwierdzeniem jakości, jaka stoi za każdym z produktów dostępnych w asortymencie producenta.

Balsamacja, niezwykle ceniona na Zachodzie, w Polsce wciąż jeszcze nie jest usługą popularną, jednak szereg korzyści z wykonania takiego zabiegu skłania do popularyzowania balsamowania zmarłych na rodzimym rynku. Naszą misją, poza dostarczaniem najwyższej jakości produktów do przygotowywania zmarłych jest szerzenie wiedzy na temat balsamacji oraz toalety pośmiertnej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.